Internet
VOIP
Mobilní služby
Televize
Reference
 
Kontaktujte nás

Dotovaná zařízení

Vzhledem k vysoké pořizovací ceně při nákupu klientského zařízení Motorola Canopy 5400 SM jsme se rozhodli umožnit získat instalaci tohoto zařízení za zvýhodněných podmínek při uzavření smlouvy na dobu určitou.

Ceník platný od 1.2.2010

Smlouva na 24 měsíců * 1666,- (1999,-)
Smlouva na dobu neurčitou (2 měsíce výpovědní lhůta) 3300,- (3960,-)

uvedené ceny jsou bez DPH (s DPH).

Dotovaná cena obsahuje instalaci klientského zařízení Motorola Canopy 5400SM, napájecí adaptér, datový kabel v délce do 25m a práci při instalaci zařízení do 2 hodin včetně příjezdu technika. Celková hodnota této instalace je cca 4000,- s DPH. Přijímací zařízení zůstává v tomto případě majetkem naší firmy a je na něho poskytována záruka po celou dobu využívání našich služeb i nad rámec zákonné záruky 24 měsíců.

Dotovaná cena nezahrnuje anténní držák, síťovou kartu, kterou však většina novějších počítačů má integrovanou a případné vícepráce spojené s instalací při instalaci delší nežli 2 hodiny.

Bytové jednotky o 3 a více klientech připojujeme za jednotnou cenu 1000,- Kč bez DPH bez rozlišení délky smluvního vztahu.

* U našich stávajících klientů připojených pomocí technologie v pásmu 2,4 Ghz a klientů konkurenčních sití (O2, náchodnet...) je možné nyní získat výměnu technologie za akční cenu 1500,- Včetně DPH.

 

 

 

 Nepřehlédněte

Online Kamera

Webkamera umístěna na náměstí TGM v Polici nad Metují. Po kliknutí otevřete aktuální snímek.

Rychlý kontakt

viridium@viridium.cz

498 77 15 16

Mapa působení

Viridium mapa působení