Internet
VOIP
Mobilní služby
Televize
Reference
 
Kontaktujte nás

Často kladené dotazy - mobilní služby

 • Proč volat s VIRIDIUM.CZ ?
  Naše společnost nabízí pro naše zákazníky vlastní služby v síti MOBIL21. MOBIL21 je síť virtuálních mobilních operátorů provozující SIM karty ve svých regionech pod značkou MOBIL21. Pokud si koupíte SIM kartu MOBIL21, podporujete místní firmu a přitom získáváte standardní služby volání, SMS a mobilního operátora.

 • Kde lze zakoupit SIM kartu MOBIL21?
  SIM kartu MOBIL21 získáte přímo na našem kontaktním místě na adrese Tyršova 341, Police nad Metují.
 • Jak si aktivovat SIM kartu MOBIL21?
  Karta MOBIL21 je aktivována automaticky jakmile provedete první telefonní hovor. Poté můžete začít využívat všechny ostatní služby (SMS, data)
 • Jaké jsou velikosti SIM karty?
  MOBIL21 dodává SIM karty ve velikosti označené jako ?nanoSIM?. Jedná se o aktuálně nejmenší typ SIM karty vhodný pro nejnovější mobilní zařízení a to i včetně tabletů. Pro ostatní telefony najdete v balíčku se SIM kartou také plastové redukce ve velikosti ?mikro SIM? a ?standardní SIM? karta.
 • Co je to FUP?
  FUP neboli Fair User Policy je stav, kdy po dosažení určitého objemu dat přenesených v daném účtovacím období dojde ke zpomalení rychlosti stahování a odesílání dat.
 • Co je virtuální operátor?
  Virtuální operátor je vlastně mobilní operátor využívající již postavenou mobilní síť jiného velkého operátora. Virtuální operátor nakoupí od standardního operátora velký objem minut, SMS a dat a proto je může poté přeprodávat za výhodné ceny.
 • Kde můžu s MOBIL21 volat? Nebudu mít problémy s pokrytím?
  Tím, že je využito již postavené mobilní sítě, je pokrytí dostupné všude tam, kde se dovolají ostatní uživatelé mateřské mobilní sítě (T-MOBILE).
 • Chci si přenést svoje číslo k vám. Co mám dělat?
  Vaše stávající číslo lze samozřejmě přenést k naší síti. Pro podporu nás neváhejte kontaktovat.

 

 

 

 Nepřehlédněte

Online Kamera

Webkamera umístěna na náměstí TGM v Polici nad Metují. Po kliknutí otevřete aktuální snímek.

Rychlý kontakt

viridium@viridium.cz

498 77 15 16

Mapa působení

Viridium mapa působení