Internet
VOIP
Mobilní služby
Televize
Reference
 
Kontaktujte nás

VIRIDIUM.CZ s.r.o.

Online Kamera

 Měření rychlosti

 

VIRIDIUM.cz se zabývá poskytováním internetového připojení v Polici nad Metují a jejím blízkém okolí. V současné době poskytuje internet na přibližně padesáti přístupových bodech pomocí technologií v pásmu 2,4 a 5 GHz. Páteřní spoje k významným bodům jsou dnes již realizovány prostřednictvím technologie v pásmu 10Ghz. Hlavní spoj Dobrošov>Police nad Metují je realizován prostřednictvím technologie v pásmu 11Ghz.

Koncem roku 2010 byla dokončena 1.etapa výstavby metropolitní optické sítě na sídlišti v Polici nad Metují. Další lokality budou realizovány v následujících letech. K dnešnímu dni máme na optice připojeno cca 200 zákazníků.

Jako vedlejší činnost provádíme prodej a servis počítačů, grafické práce a servis sítí v menších firmách. Dále poskytujeme VOIP, neboli službu, která umožňuje telefonování prostřednictvím internetové sítě s vazbou na klasické telekomunikační ústředny.

Aktuality

Plánované omezení služeb.

Pondělí, 02. únor 2009, 16:48, viridium
Vážený zákazníku. Dne, 3. února od 21:00 budeme upgradovat vnitřní jednotky páteřního spoje Police nad Metují - Dobrošov z důvodu navýšení jeho kapacity.  Bohužel tato nutná přestavba se neobejde bez přerušení spoje. Předpokládané ukončení přestavby je v 21:30.   Děkujeme za pochopení.

Volná pracovní pozice

Úterý, 27. leden 2009, 16:49, viridium
Do našeho týmu hledáme zaměstnance na pozici obchodní asistentky Náplň práce: vedení běžné kancelářské agendy, uzavírání a evidence smluv, vedení běžné kancelářské agendy,uzavírání a evidence smluv, kontakt s klienty (telefonický, písemný i osobní), organizace prací techniků,evidence plateb, drobný prodej Požadavky:SŠ vzdělání, obecná znalost práce na PC (Word, Excel, Internet), znalost administrativní agendy, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, loajalita, ochota učit se o produktech firny, znalost Zobrazit více...

Plánované omezení služeb.

Čtvrtek, 15. leden 2009, 00:00, viridium
Vážený zákazníku. Dnes, 15. ledna od 17:00 bude docházet ke změnám v konfiguraci sítě u našeho poskytovatele čD telematika v Hradci Králové a k upgradu zařízení na páteřním spoji. Bohužel tato nutná přestavba se neobejde bez přerušení konektivity, což postihne i sí? eXtra-net.  Bylo přislíbeno, že výpadky by měly trvat maximálně do 20ti hodin.   Děkujeme za pochopení.

SIPO

Pondělí, 10. listopad 2008, 14:26, viridium
Z technických důvodů nebyly v měsíci listopad strženy platby za naše služby. Platby budou doúčtovány v měsíci prosinec. Za toto nedopatření se omlouváme. Pro více informací volejte na: 498771516.  

Plánovaný výpadek

Pátek, 11. červenec 2008, 14:27, viridium
Vážení zákazníciv pondělí 14.7.2008 mezi 20:30 až 22:00 dojde k přesměrování páteřního spoje Police nad Metují > Dobrošov na nově vybudovaný spoj o větší kapacitě. Během této doby dojde pravděpodobně k přerušení dodávky internetových služeb. Za uvedené komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení.Tým sítě eXtra-net

Motorola canopy v Teplicích nad Metují

Čtvrtek, 05. červen 2008, 14:33, viridium
Opět jsme rozšiřujeme dostupnost našich služeb prostřednivím této robustní technologie. Tentokrát Teplice nad Metují.

5 Ghz v Suchém Dole

Středa, 23. duben 2008, 14:34, viridium
Na základní škole je nyní dostupná i technologie v pásmu 5 Ghz. 

Motorola canopy v Machově

Středa, 16. duben 2008, 14:34, viridium
Po koplikovaných jednáních s majitelem objektu jsme spustili pokrytí Machova z televizního převaděče v pásmu 5 Ghz prostřednicvím zařízení Motorola Canopy. 

Motorola ve Žďáře

Pondělí, 12. listopad 2007, 14:36, viridium
Také ve Ždáru nad Metují jsou dostupné naše služby prostřednicvím technologie Motorola Canopy v pásmu 5 Ghz. Zařízení Motorola Canopy se vyznačují mnohem nižší latencí (odezvou) a vyšší datovou propustností, čímž jsou schopny zprostředkovat např. kvalitní přenos hlasu. Tuto vlastnost ocení také hráčí online her. Systémy Motorola dokáží spravovat velmi velká množství účastníků bez toho, že by se vzájemě omezovali.

5Ghz v České Metují

Pondělí, 10. září 2007, 14:38, viridium
Také v české Metuji jsou již dostupné naše služby v pásmu 5 Ghz.
 

  

 

 

VIRIDIUM.CZ s.r.o.

Lukáš Vacek
Obchodní oddělení

Tel.: 498 77 15 15
mail: sales@viridium.cz