Internet
VOIP
Mobilní služby
Televize
Reference
 
Kontaktujte nás

VIRIDIUM.CZ s.r.o.

Online Kamera

 Měření rychlosti

 

VIRIDIUM.cz se zabývá poskytováním internetového připojení v Polici nad Metují a jejím blízkém okolí. V současné době poskytuje internet na přibližně padesáti přístupových bodech pomocí technologií v pásmu 2,4 a 5 GHz. Páteřní spoje k významným bodům jsou dnes již realizovány prostřednictvím technologie v pásmu 10Ghz. Hlavní spoj Dobrošov>Police nad Metují je realizován prostřednictvím technologie v pásmu 11Ghz.

Koncem roku 2010 byla dokončena 1.etapa výstavby metropolitní optické sítě na sídlišti v Polici nad Metují. Další lokality budou realizovány v následujících letech. K dnešnímu dni máme na optice připojeno cca 200 zákazníků.

Jako vedlejší činnost provádíme prodej a servis počítačů, grafické práce a servis sítí v menších firmách. Dále poskytujeme VOIP, neboli službu, která umožňuje telefonování prostřednictvím internetové sítě s vazbou na klasické telekomunikační ústředny.

Aktuality

Omluva za neplánovaný výpadek

Středa, 18. leden 2006, 15:07, viridium
Vážení zákazníci Omlouváme se za delší neplánovatelný výpadek našich služeb. Byl způsoben odcizením důležité části páteřního spoje dodavatelské firmy N-sys s.r.o. Úpice. Ihned po zjištění problému byla urychlena výstavba již dříve plánovaného nového spoje, který nám zároveň zaručí zvýšení spolehlivosti a propustnosti. Vybudováním přímého spoje Police nad Metují - Náchod jsme se vyhnuli retranslačnímu bodu na Černé Hoře, kde byly v posledních týdnech značné rozdíly počasí příčinou krátkých, avšak častějších výpadků. Zobrazit více...

Nový přípojný bod

Pondělí, 24. říjen 2005, 15:08, viridium
Teplice nad Metují         Po zdlouhavých jednáních jsme dnes dokončili hlavní přípojný bod v Teplicích nad Metují. Tento bod je umístěn na teplárenském komíně a pokrývá většinu území města. Dále jsme zde umístili sektorovou anténu, která je směrována na Horní Teplice. 

Navýšení konektivity

Čtvrtek, 01. září 2005, 15:17, viridium
Vzhledem ke stále rostoucí poptávce o naše služby byla navýšena konektivita naší sítě na celkových 8 Mbit/sec.

Omluva

Úterý, 12. duben 2005, 15:19, viridium
Minulou noc došlo k několika větším výpadkům elektrické energie na hlavním přípojném bodě naší sítě. Bohužel i přes snahu tento bod zálohovat se nám nepodařilo udržet na tak dlouhou dobu naše zařízení v provozu. Omlouváme se tímto za vzniklé potíže.

Naše služby už i na Slavném

Úterý, 18. leden 2005, 15:22, viridium
Také na Slavném jsou od dnešního dne dostupné naše služby. :-)

Nový přípojný bod

Neděle, 16. leden 2005, 15:23, viridium
Teplice nad Metují         Dnes jsme na žádost občanů Vysoké Srbské dokončili přípojný bod na Hospodě na kopečku.  

Přerušení dodávky elektrické energie na přípojném bodě

Úterý, 07. prosinec 2004, 15:28, viridium
Z důvodu údržby elektrické sítě dojde 8.12.2004 od 9 do 13 hodin k přerušení dodávky elektrické energie na centrálním přípojném bodě. Za případné komplikace se omlouváme.

Výměna technologií

Středa, 24. listopad 2004, 15:29, viridium
Dnes odpoledne začneme s výměnou technologií na páteřním spoji Hradec Králové - Černá Hora - Police nad Metují. Výměna proběhne postupně jak nám to dovolí povětrnostní podmínky a budeme se snažit tuto aktivitu přesunout na víkend s ohledem na firemní zákazníky. Bohužel tato výměna se neobejde bez několika výpadků konektivity. Budeme se snažit, aby tyto výpadky byly co nejkratší. Tento upgrade vám přinese rychlejší a kvalitnější přístup k internetu. 

Pokrytí Machovské lhoty

Úterý, 23. listopad 2004, 15:33, viridium
Po několika komplikacích jsme dnes dokončili pokrytí Machovské Lhoty. Klienti kteří projevili zájem v předchozím období prosíme o registraci v našem systému.  

Nový přípojný bod

Pondělí, 15. listopad 2004, 15:35, viridium
Dnes jsme přidali další přípojný bod v obci Pěkov. V současné době je většina této obce pokryta našim signálem.
 

  

 

 

VIRIDIUM.CZ s.r.o.

Lukáš Vacek
Obchodní oddělení

Tel.: 498 77 15 15
mail: sales@viridium.cz