Internet
VOIP
Mobilní služby
Televize
Reference
 
Kontaktujte nás

VIRIDIUM.CZ s.r.o.

Online Kamera

 Měření rychlosti

 

VIRIDIUM.cz se zabývá poskytováním internetového připojení v Polici nad Metují a jejím blízkém okolí. V současné době poskytuje internet na přibližně padesáti přístupových bodech pomocí technologií v pásmu 2,4 a 5 GHz. Páteřní spoje k významným bodům jsou dnes již realizovány prostřednictvím technologie v pásmu 10Ghz. Hlavní spoj Dobrošov>Police nad Metují je realizován prostřednictvím technologie v pásmu 11Ghz.

Koncem roku 2010 byla dokončena 1.etapa výstavby metropolitní optické sítě na sídlišti v Polici nad Metují. Další lokality budou realizovány v následujících letech. K dnešnímu dni máme na optice připojeno cca 200 zákazníků.

Jako vedlejší činnost provádíme prodej a servis počítačů, grafické práce a servis sítí v menších firmách. Dále poskytujeme VOIP, neboli službu, která umožňuje telefonování prostřednictvím internetové sítě s vazbou na klasické telekomunikační ústředny.

Aktuality

Veřejné IP adresy

Neděle, 01. srpen 2004, 16:04, viridium
Protože někteří klienti naší sítě projevili zájem o přidělení veřejné adresy IP můžete nyní tyto adresy získat. U tarifu standard home je tato adresa přidělena za příplatek 49,- Kč měsíčně. U tarifu Profi je tato adresa přidělena na žádost bezplatně.*cena neobsahuje DPH 19%

Omluva za výpadek

Pondělí, 21. červen 2004, 16:06, viridium
Omlouváme se všem za výpadek internetové konektivity dne 21.6.2004 od 13 do 17 hod. Problém byl na elektrickém okruhu na Černé Hoře - Jánské Lázně. Nyní je vše opraveno a způsobilé k dalšímu bezproblémovému provozu. 

Nový přípojný bod

Sobota, 19. červen 2004, 16:07, viridium
Vzhledem k poptávce po našich službách by spuštěn přípojný bod také v Radešově :)

Omluva za častější výpadky

Pátek, 11. červen 2004, 16:11, viridium
Velmi se omlouváme za častější výpadky naší sítě od 8. června 2004, způsobené bouřkami a silným větrem nad územím naší republiky. Četná zařízení naší i dodavatelských společností byla vlivem počasí nenávratně poškozena, nyní probíhá výměna provizorních záložních technologií za původní.Děkujeme za pochopení.

eXtra-net v Machově a Nízké Srbské!!

Pondělí, 10. květen 2004, 16:15, viridium
Od dnešního dne jsou naše služby dostupné i v této oblasti. Přípojný bod je umístěn na stožáru ČRA (televizním převaděči). Pokud máte zájem o prověření dostupnosti našich služeb zaregistrujte se prosím v našem systému.

Změny

Neděle, 22. únor 2004, 16:17, viridium
Dnes proběhly poslední úpravy na přípojném bodě ve Žďáru nad Metují. Uživatelé kteří již dnes využívali testovacího provozu upozorňuji že byla změněna vysílací polarizace na horizontální.

Spuštění nového spoje

Neděle, 01. únor 2004, 16:18, viridium
Po několika nečekaných komplikacích jsme ve spolupráci s firmou N-SYS spustili nový spoj z Černé Hory do Police nad Metují. Spoj je realizován na moderních technologiích miracle v pásmu 10 Ghz. Tento spoj nám zajistí kvalitní a rychlou konektivitu. Spoj ve Žďáru nad Metují bude pro veřejnost dostupný 2. týden tohoto měsíce. Během tohoto měsíce bude také dokončen přípojný bod v Suchém Dole.

Nová cena připojení

Středa, 01. říjen 2003, 16:19, viridium
Od dnešního dne jsou všechny domácnosti připojeny nově za 350,- Kč

Několik novinek najednou

Sobota, 13. září 2003, 16:21, viridium
Tento týden bylo realizováno několik úprav v naší síti. Byl vybudován samostatný spoj z centrálního přípojného bodu na Smetanově ulici na Žďárskou ulici. Dále Jsme vyměnili hardware na přípojném bodu na náměstí. Tyto úpravy by měli přinést několik výhod. Přípojný bod na Smetanově ulici již nevytěžují klienti připojené na Záměstí a náměstí. Dosáhli jsme tímto větší datovou propustnost vnitřní sítě která se projeví například při stahování z FTP serverů a hlavně i větší spolehlivost a stabilitu.

Přidáno diskuzní fórum. :)

Pondělí, 01. září 2003, 16:22, viridium
Přidáno diskuzní fórum. :)
 

  

 

 

VIRIDIUM.CZ s.r.o.

Lukáš Vacek
Obchodní oddělení

Tel.: 498 77 15 15
mail: sales@viridium.cz