Internet
VOIP
Mobilní služby
Televize
Reference
 
Kontaktujte nás

Koncová zařízení

Jako příklad zde uvádíme některá koncová zařízení vhodná pro službu VoIP. Pro firemní zákazníky kteří mají zájem tuto službu vyzkoušet nabízíme po dohodě zapůjčení koncového zařízení.

Uvedené ceny jsou orientační včetně DPH.

Siemens GIGASET C590

Gigaset

SIEMENS GIGASET C590 je spolehlivý telefon ušitý na míru každodenním potřebám rodin. Nabízí velký barevný TFT displej, snadno ovladatelné moderní uživatelské rozhraní a vynikající kvalitu zvuku s HSP. Pro ještě větší pohodlí a jednoduchost každodenního telefonování obsahuje také dětskou chůvičku, programovatelné VIP vyzváněcí tóny a dobu hovorů až 12 hodin. Pokud dbáte na environmentální a finanční dopad své spotřeby energie, budete potěšeni energeticky účinnou technologií ECO DECT telefonu Gigaset C590 bez radiace. Gigaset C590 nabízí perfektní směs kvalitní technologie, rafinovaného designu a snadno ovladatelných funkcí ? prostě ideální telefon do obývacího pokoje každé rodiny.

Integrovaná dětská chůvička vám například umožní monitorovat vaše dítě, když se doma staráte o jiné záležitosti. Jednoduše zadejte externí číslo, na kterém budete dostupní, nebo interní číslo, pokud máte více sluchátek, a nechte sluchátko u svého dítěte. Můžete také přednastavit hladinu zvuku, které je třeba dosáhnout, aby telefon automaticky vytočil naprogramované číslo, načež uslyšíte, co se děje, a můžete mluvit se svým dítětem.

Dále si můžete s pomocí funkce připomínky narozenin telefonu Gigaset C590 zapamatovat významná data. Zadejte narozeniny rodiny a přátel; až nastane jejich významný den, telefon vám automaticky zahraje pro připomínku melodii. Využijte též aktivace funkce ztišení anonymních hovorů na sluchátku, která vypne vyzvánění u všech neidentifikovaných čísel; hovor se však stále zobrazí na displeji i v seznamu hovorů. Pokud máte větší dům nebo potřebujete více flexibility, můžete svůj Gigaset C590 rozšířit až na 6 sluchátek. Volitelně můžete naprogramovat své vlastní vyzváněcí tóny a nastavit až šest VIP skupin, což umožní rozpoznat některé volající již podle vyzvánění.

Tento atraktivní a spolehlivý telefon obsahuje technologii HSP pro všechna volání s vynikající kvalitou zvuku. Tato technologie Gigaset dodává jasné a čisté hlasy bez otravného syčení nebo deformace. Energeticky úsporné napájení telefonu Gigaset C590 spotřebuje méně elektřiny , takže vám šetří peníze i je ohleduplnější k životnímu prostředí. Jako všechny bezšňůrové telefony Gigaset i tento model variabilně snižuje vysílací výkon mezi sluchátkem a základnou v závislosti na jejich vzájemné vzdálenosti. Vysílací výkon základny Gigaset C590 můžete snížit o 80 % jednoduchou volbou režimu ECO. Režim ECO Plus bez radiace navíc sníží vysílací výkon až o 100 %, pokud je sluchátko v pohotovosti.

Vlastnosti:

 • Narozeniny - připomenutí
 • Ztišení anonymních volání
 • Větší číselníkový font
 • Připojení pro headset (2,5mm)
 • Zobrazení čísla volajícího CLIP
 • Zobrazení data, času a doby trvání hovoru
 • Editování názvu sluchátka
 • Základna zavěsitelná na zeď
Cena: 2 249,-

Linksys SPA921

Telefon Linksys SPA941

Stylový a především funkční design to je VoIP telefon Linksys SPA921. Je ideální pro residence, firmy, ale i domácnosti využívající služby IP telefonních operátorů, pobočkových ústředen (IP PBX) nebo pro rozsáhlá řešení postavená čistě na této technologii. SPA921 využívá nejnovějších technologií a standardů pro zajištění maximální kompatibility a vysoké kvality služeb. Jako další benefit, je ze strany Linksys poskytována i kvalitní technická podpora, nyní dostupná i v českém jazyce.

SPA921 je založen na nejrozšířenějším standardu SIP a byl testován i nasazením v infrastruktuře VoIP leadrů a service providerů, kteří mají za cíl poskytnout svým zákazníkům jen ta nejkvalitnější řešení. Díky velké spoustě implementovaných funkcí, možností nastavení a kvalitě služeb se Vám koupí SPA921 dostává do rukou jeden z nejpokročilejších VoIP telefonů dostupných na našem trhu. Funkce jako snadné přesměrování hovorů, konference, záznam zmeškaných hovorů a mnohé další, jsou jen zlomkem možností, které tento IP telefon svému uživateli nabízí.

Standartně nabízí SPA921 dvě současně aktivní telefonní linky, má jeden RJ45 port pro připojení k síti, velký grafický display, hlasitý telefon a 2,5 mm vstup pro náhlavní sadu. Velmi jednoduchým upgrade software telefonu. Každá linka může být nakonfigurována k použití unikátního telefonního čísla (nebo klapky), nebo může být nakonfigurována na použití sdíleného čísla, které je přiděleno různým telefonům.

Cena: 1 990,-

Linksys SPA901

SPA901

SPA901 je jednoduchý IP telefon určený především pro domácí prostředí nebo malé kanceláře. Tento IP telefon podporuje jednu telefonní linku a má jeden RJ45 port pro připojení k síti. SPA901 je nabízí spoustu funkcí, stejně jako pokročilejší modely, jen zde nenalezneme grafický display, který lze použít např. pro zobrazení jména a čísla volajícího. Aby bylo možné současně využívat i internet je nutné připojit zařízení přes switch nebo router.

Vlastnosti:

 • Jeden datový port (RJ-45)
 • Podpora DHCP
 • SIP (v2) protokol
 • Hlasitý odposlech
 • Přidržení a přepínání mezi hovory
 • Konfigurace přes WEB rozhraní
 • Konfigurace pomocí hlasového menu
 • VAD (Voice Activity Detection) - oddělení mluveného slova od ostatních znaků (šum, hudba, zvuky na pozadí)
Cena: 1 550,-

Linksys SPA2102

SPA2102

Telefonní internetový adaptér od firmy Linksys umožňuje vysoce kvalitní VoIP služby přes vaše širokopásmové internetové připojení. Stačí ho připojit do vašeho domácího routeru nebo switcheya do dvou standardních telefonních portů připojit analogové telefony nebo fax. Každý telefonní port pracuje nezávisle na sobě, s oddělenými tel. službami a čísly, jako kdyby jste měli dvě telefonní linky. Můžete klidně přijímat hovory a faxovat, i když právě používáte internetové připojení.

Umožňuje výhodné telefonní služby přes vaše širokopásmové připojení

Dva standardní telefonní porty buď pro analogové telefony a nebo pro telefon a fax, přičemž každý přístroj (port) může mít nezávislé číslo

Vysoce kvalitní a čistý přenos hlasu při součastném při používání internetu

Kompatibilní se všemi uznávanými telefonními standardy: volání ID, čekání hovoru, hlasový mail, atd.

Cena: 1 990,-

Linksys PAP2

PAP2
Velmi malý, kompaktní IP adaptér Linksys PAP2 má 2 analogové telefonní porty pro připojení dvou nezávislých analogových koncových telefonních zařízení, například telefonu a faxu.

 • identifikace volajícího číslem/jménem
 • blokování identifikace volajícího
 • signalizace druhého hovoru
 • funkce "Nerušit"
 • rychlé vytáčení (8 čísel)
 • blokování příchozích hovorů (vypnutí zvonění)
 • signalizace vyvěšeného telefonu
 • třístranná konference
 • odmítnutí hovoru
 • hudba na pozadí při držení hovor
Cena: 1 499,-
 

 

 

 Nepřehlédněte

Online Kamera

Webkamera umístěna na náměstí TGM v Polici nad Metují. Po kliknutí otevřete aktuální snímek.

Rychlý kontakt

viridium@viridium.cz

498 77 15 16

Mapa působení

Viridium mapa působení