Připojení k internetu

Máme řešení pro každého. Rozdělení podle jednotlivých technologií:

Optický internet

Mluví se o něm jako o technologii budoucnosti. Připojení, které dokáže přenést téměř neomezené množství dat. Optické připojení k internetu pomocí optického kabelu navíc patří k cenově nejvýhodnějším typům připojení. Za své peníze dostanete vysokorychlostní stabilní internet. Naše společnost má tuto technologii dostupnou ve více jak 700 domácnostech v Polici nad Metují. Dostupnost optických přípojek neustále rozšiřujeme.

Bezdrátový internet

Je druh připojení k internetu označován jako internet vzduchem nebo také WiFI internet. Poskytování služeb prostřednicvím této technologie se věnujeme již od roku 2003. Se zvyšujícími se požadavky na kvalitu a přenosovou kacitu síť neustále inovujeme a vylepšujeme. V současné době nasazujeme již pátou generaci této oblíbené technologie.

DSL

DSL připojení k internetu je oblíbené díky stávajícím rozvodům pevných linek.  xDSL (Digital Subscriber Line, digitální zákaznická přípojka) je souhrné označení pro různé technologie, které využívají pro přenos dat obyčejné měděné telefonní vedení a umožňují dosahovat na tomto médiu vysokých rychlostí a to až 250 Mb/s. Písmeno x před DSL udává, o kterou z technologií digitálního přenosu se jedná. Mezi sebou se liší v používaném frekvenčním pásmu, maximální dosahované rychlosti rychlosti a vzdálenosti,na kterou se ještě dají přenášet data (dosahu). Nemilostdně zde platí přímá úměra, čím větší vzdálenost od ústředny tím nižší maximální rychlost dosahujeme. Služba je dostupná ve více jak 85% domácností v ČR.