Volné pracovní pozice

Obchodní asistentka

Do našeho týmu hledáme zaměstnance na pozici obchodní asistentky.

Náplň práce:

  • kontakt s klienty (telefonický písemný i osobní)
  • vedení běžné kancelářské agendy
  • organizace prací techniků
  • uzavírání a evidence smluv
  • fakturace služeb
  • evidence plateb
  • skladová evidence
  • připrava účetních podkladů

Požadavky:

  • SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • znalost obchodních procesů, fakturace, skladové hospodářství, evidence majetku (přehled v účetnictví a daňové evidenci)
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel,Internet)
  • znalost administrativní agendy
  • dobré komunikační schopnosti
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • ochota učit se o produktech firny

Nabízíme:

  • práce v mladém kolektivu
  • firemní akce
  • stravenky
  • vzdělávání
  • slevy na služby firmy

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise dáváte společnosti souhlas k jejich zpracování. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé.

Nástup možný ihned.

Strukturovaný životopis zasílejte na adresu kariera@viridium.cz