Byznys začíná komunikací, chytrou komunikací

 

       Byznys je o komunikaci. Komunikaci se zákazníky nebo kolegy. Mailem, telefonicky, přes videokonferenci nebo osobně. Osobní kontakt nenahradíme, ale na vše ostatní vám nabízíme jeden cloudový nástroj – komunikační a integrační platformu. Propojíme vaše elektronické komunikační nástroje s telekomunikačními. Výsledkem bude chytrá komunikace nejefektivnějším možným způsobem, zlepšení týmové práce a zvýšení produktivity.

Chytře a Efektivně

Kontakty, kalendář, dostupnost,virtuální asistentka

      Nezáleží na tom, jestli jsem v kanceláři nebo v terénu. Nezáleží dokonce ani na tom, že mám kolegy nebo zákazníky v různých zemích. Moje kancelář je stále se mnou, v mojí kapse nebo aktovce. To jsou výhody propojení notebooku, mobilu a pevné linky jedné platformě, výhody sjednocené komunikace formou cloud služeb.

Chytře v týmu

Volání, videokonference, sdílení,virtuální ústředna, email, IM

Já i kolegové ke komunikaci využíváme různé prostředky ať již na bázi online – pevné a mobilní volání, audio a video konference, instant messaging, sdílení pracovní plochy a dokumentů, nebo na bázi offline – emaily, SMS, záznamníky či faxy. Mohu pořádat online schůzky a videokonference pro více účastníků, včetně sdílení obrazovky a pořizování poznámek v reálném čase.

Chytře se zákazníky

Spojení s CRM, zákaznická podpora,klientské call centrum

Se svými zákazníky komunikuji profesionálněji. Díky propojení mého CRM s voláním už při zazvonění telefonu vím, kdo mi volá, zda jde o VIP nebo běžného zákazníka, co jsem mu nabízel, příp. zda nám nedluží. Informace o hovoru je automaticky zaznamenána do CRM. Zároveň mohu volat přímo z CRM a hovor do něj nahrát.

Víte, že můžete ušetřit až 83 minut denně využitím našich služeb

Nasazením cloudových komunikačních služeb se zvyšuje účinnost a efektivita času stráveného v každodenních pracovních činnostech u většiny z nás.

%

Plánování konferenčních schůzek

%

Kontaktování kolegů a partnerů

%

Zdvojená komunikace

%

Získání relevantních informací a potřebných rozhodnutí

18 minut

+

32 minut

+

16 minut

+

17 minut

= 83 minut denně znamená úsporu 3 dnů v měsíci!

Služby jsou rozdělili do několika kategorií. Je již zcela na vás, které jsou pro vás přínosné a jak je budete kombinovat. Pomůžeme vám s řešením na míru dle konkrétních potřeb.